Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Вій. Докудрама"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка представляє спектакль на 2 дії «Вій. Докудрама» Н. Ворожбит за мотивами повісті М. Гоголя.
 
Постановка і музичне оформлення - заслженій артист України Андрій Бакіров.
 
Художник - Ольга Горячева.
 
Докудрама «Вій» - це креативне втілення режисером-постановником Андрієм Бакіровим п'єси сучасного українського драматурга Наталії Ворожбит.
 
Двоє французів приїжджають в Україну в гості до своєї «інтернет-знайомій» Оксані і несподівано опиняються у вирі неймовірних подій, які частково знаходяться за межею об'єктивного мислення, але стосуються питань духовних глибин, де заховані відповіді на сакральні питання. Чому так живемо? .. Яку спадщину залишимо? .. Чи вміємо каятися, прощати і просити прощення ... і не тільки для душі? ..
 
Всі непередбачені авторські ходи, несподівані режисерські рішення, цікаві акторські знахідки спрямовані на створення складного сценічного дійства, яке спонукає до роздумів.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Вистава "Вій. Докудрама" відбудеться 25 листопада 2019, 19:00, понеділок в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.