Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Спектакль «Соломон в юбке»

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Спектакль «Соломон в юбке» в Сумах

Спектакль «Соломон в юбке» в Сумах можно назвать настоящей семейной мелодрамой. История женщины, мечтавшей о внуке, и способной пойти на крайние меры, чтобы все задуманное осуществилось. Сможет ли властная мать пойти на уступки, чтобы не разрушить жизнь своего сына, или же амбиции сыграют с ней злую шутку? Вы сможете насладиться невероятно драматичной постановкой, приуроченной к юбилею великой актрисы современности – Ады Роговцевой.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Спектакль «Соломон в юбке» відбудеться 21 квітня 2018, 19:00, субота в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.