Вистава «Небезпечний поворот»

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Новий «поворот» українського незалежного театру:
презентація прем'єрного вистави «Небезпечний поворот» по одній з найвідоміших п'єс ХХ століття (англійський драматург Д.Б.Прістлі); проект здійснений продюсерським центром «Доміно-Арт» та провідними акторами столичних театрів.
 
Олексій Богданович (глава київського відділення Спілки театральних діячів, народний артист України), Олексій Вертинський (провідний актор Київського молодого театру, народний артист України), Людмила Смородина (актриса театру імені Івана Франка, народна артистка України), Анжеліка Савченко (заслужена артистка України) , актори Катерина Кістень, Наталія Васько, Артем Ємцов, а також режисер і продюсер Ірина Зільберман.
Всі вони - автори прем'єрної вистави «Небезпечний поворот» (за п'єсою Д.Б.Прістлі).
 
Новий незалежний проект - «Небезпечний поворот» - об'єднав зусилля найвідоміших українських акторів і режисера і продюсера Ірини Зільберман (центр «Доміно-Арт», в послужному списку якого гучні вистави: «Варшавська мелодія-2», «Якість зірки», «Бульвар Сан -Мережі »,« Дюймовочка »,« Школа Дон-Жуаном »).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Вистава «Небезпечний поворот» відбудеться 24 січня 2020, 19:00, п’ятниця в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+