Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Шоу комедійної імпровізації «Квадрат-шоу»

21 грудня 2021, 19:00, вівторок
У продажу залишилось 98 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

«Квадрат-шоу» - це шоу комедійної імпровізації від театру "Чорний квадрат!" У ньому поєднуються комедія, театр і інтерактивність.
 
Як це відбувається? Це - вистава без сценарію! Глядачі висловлюють побажання, щоб вони хотіли побачити - а актори створюють полотно дії в режимі реального часу. Так що у цього проекту завжди - найбільша концентрація режисерів, драматургів, ідей, рішень, гумору, лірики, сексу...
 
Обмежень за жанрами немає: на сцені може «статися» хоррор, трилер, чорна комедія, вестерн, еротична драма і навіть... мюзикл!
 
У проекті беруть участь провідні актори театру «Чорний Квадрат» (а також інших театральних, кіно- і телепроектів): Ірина Гатун, Сергій Федорчук, Поліна Голованова, Андрій Мерзлікін, Олександр Розвяков. Саме з їх участю створювалося перше імпровізаційне шоу в Україні «Сексуальне чтиво». А також молоді та талановиті актори театру Анастасія Кісь, Ксенія Осадча, Денис Твердохліб, Павло Русов...
 
Три причини бути:
 
- Це смішно, яскраво і непередбачувано, тому що головними учасниками шоу будуть глядачі. Саме їх фантазії і бажання актори будуть втілювати на сцені!
 
- На нашому шоу немає і не буде заборонених тем і обмежень. Єдине наше правило - будь-який жанр, крім нудного!
 
- Театр імпровізації «Чорний Квадрат» - найпопулярніший і аншлаговий театр України. Будь-яке шоу за участю акторів «Чорного Квадрату» - це гарантія гарного настрою.
 
Так що приходьте! І ми гарантуємо вам смішно, Смішно, ДУЖЕ СМЕШНО!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Шоу комедійної імпровізації «Квадрат-шоу» відбудеться 21 грудня 2021, 19:00, вівторок в МЦ "Романтика". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма