У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Балет "Дафніс і Хлоя". Прем'єра

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Молодий хлопець, повернувшись до дому після важкого робочого дня, змучений одинокістю та постійною працею, мріє відпочити. Але думки про кохання свого життя його бентежать  і не дають спокою, уявляючи себе з гарною дівчиною він танцює  і раптом натикається на книгу «Дафніс і Хлоя» на своєму столі. Починаючи її читати смуток і втома раптом десь діваються і він читаючи занурюється у світ книги все більше, та мимохідь поринає у сон.
 
Під час сновидіння Ерот відносить його у світ любові та кохання, віддзеркалюючи його в молодого пастуха Дафніса, закоханого у пастушку Хлою. Втім, одночасно в неї закоханий ще один юнак, волопас на ім’я Доркон. На галявині, де збиралися всі пастухи і пастушки випасаючи свою худобу, обидва претенденти за участю Ерота, влаштовують змагання за серце Хлої. Та все ж стріла кохання влучає в Дафніса. Розчарований і збуджений ярістю Доркон лишає галявину і біжить з неї геть. Обійнявши Дафніса Хлоя, разом з дівчатами пастушками, також йдуть. Хлопці лишають Дафніса і біжать слідом за дівчатами. Залишившись на одинці Дафніс мріє про наступну зустріч з Хлоєю, та раптом до нього підходить дівчина Лікеніон, вона заграє, показуючи про свої почуття до нього, але Дафніс просить її  піти, бо його серце належить тільки одній. Щойно Лікеніон йде з галявини, з’являється розлючений Доркон з розбійниками. Мріючи поквитатися з Дафнісом і заволодіти серцем Хлої, Доркон вказує на нього розбійникам, ті  нападають і  замордовують Дафніса. На галявину тікаючи вибігає Хлоя за якою женеться Бріаксис, він хватає її силоміць і забирає з собою.  Не бажаючи такого, Доркон намагається зупинити Бріаксиса, але той відкидає його і наказує розбійникам також забити хлопця. Змучений і побитий тікаючи від розбійників Доркон зникає.
 
Ледь прокинувшись від сну, Молодий хлопець опиняється між двома світами. Не розуміючи це сон чи реальність, він починає блукати в темряві. Дороговказом для нього з’являються 3-и Німфи та Ерот які не дають йому прокинутись від сну і залишатись у казковому світі . Проводжаючи його, вони вказують шлях де розбійники тримають його кохану Хлою!
 
Дійові особи та виконавці:
Хлоя - Дарина Байстрюченко
Дафніс - Віктор БайстрюченкоСергій Єрошкін
Доркон - Сергій ЄрошкінВіктор Байстрюченко
Ерот - Анна Пахомова
Бріаксис - Сергій Великодний
Ликеніон - Катерина Рашевська
Пастухи, розбійники - Владислав Божок, Сергій Мірошниченко, Назар Мачула, Андрій Шелюхаєв
Пастушки, розбійниці - Уляна Бєлова-Калініченко, Ірина Рєчкіна, Анастасія Ластовецька, Дарія Купальна, Євгенія Валюх, Анна Сліпченко
Німфи - Дарія Купальна, Євгенія Валюх, Анна Сліпченко
Хор - Артем Кнопік, Максим Шолох, Віталій Панченко, Вікторія Морозова, Заслужена артистка України Тетяна Ластовецька, Олександр Михайлов, Максим Одінцов, Надія Фесенко, Олена Висоцька, Олена Оноприйко, Анастасія Старосельська, Катерина Дорошко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Балет "Дафніс і Хлоя". Прем'єра відбудеться 26 лютого 2022, 18:00, субота в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+