Театр "Нянькіни". Таинственный чердак

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ти питаєш: що буде,коли залізти на старе горище без дозволу мами?
Не впевнені...але! Ми б точно готувалися до пригод! Сюрпризів! Таємничих незнайомців та містичних незнайомок! 
Серед старого мотлоху ти точно знайдеш святковий новорічний настрій! Ігри, веселощі, танці зі Снігуронькою, привітання від Санти! Все це чекає на тебе на «Таємничому горищі»!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Театр "Нянькіни". Таинственный чердак відбудеться 4 січня 2020, 12:00, субота в Сумской колледж экономики и торговли. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+