Театр "SaXaLin UA". "Рожи"

18 листопада 2019, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ТЕАТР SaXaLin UA представляє одну з КРАЩИХ ПРЕМ'ЄР ХАРКОВА 2018 року, одну з найбільш відвідуваних вистав міста, переможець фестивалю «Курбалесії» в 5 номінаціях, створений за мотивами бестселерів Сергія Довлатова «Иностранка», «Чемодан», «Зона» «Заповідник» - «РОЖИ».
 
Якщо ви хочете добре відпочити, то ВАМ СЮДИ. Хочете послухати живу Музику, ВАМ СЮДИ. Хочете добре посміятися, ВАМ СЮДИ, хочете поностальгувати -Вам СЮДИ. Втомилися від вульгарних комедій - ВАМ СЮДИ .... Вам в принципі сюди, якщо ви освічена людина з почуттям гумору. Кого ми не чекаємо на виставі)))) Людей, які хочуть побачити голих акторів і актрис, людей, які хочуть побачити, як чоловіки перевдягнуться в жінок, людей, що сидять під час вистави в телефоні, людей нудних без почуття гумору. Якщо ти не такий -Тебе СЮДИ)))
 
ЦИТАТА Сергія Довлатова: «Як чоловік я був придбанням сумнівним. Роками не мав постійної роботи. Володів зовнішністю, яка потьмянішала декваліфіцірованного матадора. Я повторював собі - Нікого не слухай, будь вірним собі, не здавайся, випий »

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Театр "SaXaLin UA". "Рожи" відбудеться 18 листопада 2019, 19:00, понеділок в ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+