Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Висоцький»

21 січня 2020, 20:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:40
Без антракту
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З ТЕАТРУ ІМ. ЩЕПКІНА В ТЮГ.
Обмін квитків буде відбуватися в касі івент-агентства "Арт-Хвиля" в театрі ім. Щепкіна, графік роботи з 11:00 - 18:30, перерва з 14 до 14:30, пн - вихідний. При собі потрібно мати куплений квиток.Режисер і виконавець головної ролі: МАКС ГОЛОС
 
Наше життя схоже на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі. Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в інший, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, пливли всупереч шторму і бурхливому вітрі.
 
Спектакль присвячений великому поетові, акторові і барду, чиї вірші і пісні донині торкаються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від спека вічно летить комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, зайве ... потрібно самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях живого виконання і непросту долю «іноходця» 20-го століття.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Музично-поетична вистава «Порвали Парус. Висоцький» відбудеться 21 січня 2020, 20:00, вівторок в ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.