У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Микола Гнатюк

Продаж припинено
минула подія

Про подію

5 лютого 2020 року в Сумському театрі Щепкіна в Сумах відбудеться прощальний концерт Миколи Гнатюка, який відправляється в завершальний світовий тур. Багато років Микола Гнатюк залишався улюбленцем тисяч слухачів і справжньою легендою радянської естради, чиї пісні знали і співали на пам'ять.
 
Концерт світового прощального туру
І ось, маестро відправляється в прощальний тур, щоб ще раз заспівати все улюблені і відомі хіти і подарувати своїм шанувальникам великий сольний концерт, який вони все так довго чекали. Адже ці пісні залишаться з нами назавжди, так само, як і голос улюбленого співака, який багато років дарував нам радість пісні і свою неповторну усмішку.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Микола Гнатюк відбудеться 5 лютого 2020, 19:00, середа в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+