Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава «Лазанья по-французьки»

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:25
З антрактом
Бронь На касу
24
години

Про подію

Вистава «Лазанья по-французьки» в Сумах!

27 травня 2019 року в театрі ім Щепкіна відбудеться вистава за п'єсою відомого французького драматурга Марка Камолетті «Лазанья по-французьки». Легкі водевілі цього автора давно вже користуються великою популярністю в Європі. У центрі уваги зазвичай неоднозначні ситуації і колізії, в які може потрапити кожен з нас. І звичайно, це історії про чоловіків і жінок, адже що може бути гостріше і цікавіше людські відносини? Ось і на цей раз все змішалося. Бернард одружений на Жаклін, але зраджує їй з молодою і фатальний Сюзанною. Жаклін відповідає на це зрадою з Робертом - кращим другом Бернарда. А Роберт встигає покласти око на Сюзанну і навіть змінити з нею своїй коханці. А до того ж у Сюзанни сьогодні День народження, але вона виявляється на кухні замість кухарки Сюзетт. А у Сюзетт теж дуже ревнивий чоловік на ім'я Джордж.

Комедія Марка Камолетті

Діючі лиця:

Бернард - Дмитро Лаленков
Жаклін - Христина Синельник
Роберт - Георгій Хостікоєв
Сюзанна - Марина Ягодкіна
Сюзетта - Тамара Яценко
Джордж - Євген Паперний
Тривалість вистави 2 години 25 хвилин з одним антрактом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Вистава «Лазанья по-французьки» відбудеться 27 травня 2019, 19:00, понеділок в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.