Піккардійська Терція

Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
72
години
До
4 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Опис

Точка відліку в яскравому самобутньому творчому польоті «Піккардійської терції» - 24 вересня 1992 року. В цей день відбувся перший виступ знову секстету - у Львівському національному університеті ім. І. Франка. Цікаво, що незадовго до офіційного старту вокальна формація грала в кардинально іншому складі - як дванадцятіголосій змішаний хор студентів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича. До дати народження «Піккардійської терції» в колективі залишилися Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Богдан Богач та Андрій Капраль. Трохи пізніше в квартет приєдналися Андрій Базиликут і Роман Турянин. Єдина за двадцять років існування заміна в складі акапельного гурту відбулася 1996: на місце Андрія Базиликута прийшов Андрій Шавала.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Піккардійська Терція відбудеться 24 січня, 19:00, четвер в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

+ Питання FaQ Відповідь