У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Анна Кареніна

21 січня 2019, 19:00, понеділок
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Роман "Анна Кареніна" був написаний Л. М. Толстим у переломну епоху, в 1873 – 1875 роках, коли російське життя змінювалось на очах. І Толстой, як художник і людина, був невіддільний від цієї драматичної епохи, яка відбилася і в його романі рельєфно й виразно.
 
Розмірений і усталений побут сім'ї Кареніних створює ілюзію гармонії та спокою. Але Анна, видана без любові за людину, набагато старше її, пристрасно полюбила іншого. Це не легковажна світська інтрижка, а любов глибока і серйозна. Всепоглинаюча, щира любов до Олексія Вронського затьмарила материнський обов'язок Анни, яка, залишивши сина, прирекла себе на повне суперечливих мук життя з коханим.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Анна Кареніна відбудеться 21 січня 2019, 19:00, понеділок в ТЮГ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+