Айн Ренд “Ніч 16 січня”

26 марта, 19:00
цена: от 100 грн
В продаже осталось 729 билетов
перейти к выбору билетов

ВиставаАйн Ренд “Ніч 16 січня” в Сумах

Одне вбивство 
три дії
до зустрічі в суді.... театр ім Щепкіна 26.03.2018 о 19;00
Літературно-філософська спадщина письменниці Айн Ренд зовсім нещодавно відкрилася для українців романом бестселером  “Атлант розправив плечі”.
Молодий колектив “Чесного театру”(режисер — Катерина Чепура) взявся за роботу над дуже популярною в Америці п’єсою “Ніч 16 січня”. Особливість цієї п’єси полягає в її цілковитому інтерактиві, глядачі потрапляють не на виставу, а на судове засідання, на якому головну героїню Карен Андре судять за вбивство екстраординарної особистості, шведського мільйонера Бйорна Фолкнера. Присяжних також обирають з числа глядачів, і в кінці судового засідання вони виносять свій вирок, який стане цілковитою несподіванкою як для акторів, так і для решти свідків судового процесу. До цього п'єса "Ніч 16 січня" жодного рау не ставилась в Україні і навіть не була перекладена українською мовою.
Треба зазначити, що до кожного свого твору Айн Ренд підходила з глибинною філософською увагою і пропонована п’єса не є винятком. Тут, як і в решті творів, письменниця не намагається “сподобатись” читачу, вона провокує, оголює проблему, примушує переоцінити власні вчинки та і в цілому, життя. Шлях, який обирають різні персонажі вистави може бути близьким для багатьох, та провокація полягає в тому, що шляхи ці цілком протилежні і не здатні спів існувати, отже Айн Ренд пропонує нам визначитись, яким шляхом йде кожен з нас і чи не лукавили ми, роблячи вибір.
 
"- Але хто тобі дозволить?
- Суть не в тому хто мені дозволить, а в тому - хто мене зупинить?" 
Айн Ренд, 
 
Бар'єри, межі і кордони, що оточують нас все життя, для когось є нездоланними перепонами, а для когось лише межею, що її він хоче, а головне, може переступити. Ким встановлені ці межі і хто дав право стверджувати, що вони взагалі мають право на існування? Чи легко бути людиною, яку неможливо запхати в суспільні рамки, яку неможливо підкорити чи зламати? Що це за люди? Що з себе уявляють ті, хто не пливуть за течією, а боряться зі стихією, іноді, руйнуючи все на своєму шляху? Герої чи злочинці? Саме це питання мучитиме вас після перегляду вистави "Ніч 16 січня" і відповідь на нього зовсім не є очевидною.
    Електронний квиток дозволяє купити квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і ви можете купити квиток за 1 хвилину прямо зараз. Для цього потрібно:
  • Вибрати місце на схемі залу або вибрати кількість вхідних квитків у фан зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Вибрати спосіб оплати і доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати квиток або показати з екрану телефону перед входом в зал.

У 2018 році багато цікавих концертів, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитися з афішею Сум

Подключайтесь до наших каналів:

Telegram, Facebook, Instagram

Вистава Айн Ренд “Ніч 16 січня” відбудеться 26 березня 2018 року в театрі ім. Щепкіна за допомоги сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити квитки на цікавий для вас концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, сплативши їх найзручнішим для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка c доставкою.

Показать полностью...
+ Вопрос FaQ Ответ