Раду Поклітару. "Спляча красуня"

Ціна: від 160 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

Раду Поклітару радує своих шанувальників новою прем'єрой - сучасної версіей балету «Спляча красуня». Це Спільний міжнародний проект, до которого долучаються Україна і Швейцарія. «Спляча красуня» у репертуарі «Київ Модерн-балет» довершує балетну тріаду Петра Чайковського «Лебедине озеро» та «Лускунчик». На постановку балету, написання новой хореографічної «партитури» балетмейстера- постановника Раду Поклітару надіхнулі НЕ лишь велична музика Петра Чайковського, а й Неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.
 
В Основі постановки органічне поєднання світів - реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовими елементом є історія про справжнє кохання, покликання нагадаті НЕ лишь про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану НЕ через 100 років, а через 800, а Королівський палац ряснітіме Дивовижний невідомімі Казкова героями.
 
«Моя« Спляча красуня »натхнена літературнім першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, что ще Задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанській казкар Джамбаттіста Базіле у життя без Книзі «Казка казок» дерло рассказал Історію про принцесу, что заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у Нашій «Сплячій красуні» - Це не улесліві царедворці, а Неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходится свою Спляча принцесу НЕ через 100, а через 800 років !, - неважливо. Головне, что дана вистава, як и ее класичне першоджерело, віспівує гімн Справжня, всеперемагаючому Кохану! »- Раду Поклітару.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

Раду Поклітару. "Спляча красуня" відбудеться 8 лютого, 19:00, п’ятниця в Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

+ Питання FaQ Відповідь