V Фестиваль "Стара Фортеця. Подорож крізь століття"

28 червня 2014, 10:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

28-29 июня 2014 года - в г. Тростянец пройдет юбилейный V  Фестиваль "Стара Фортеця.Подорож крізь століття".
Пятый фестиваль станет еще более масштабным - большее количество участников фестиваля, безкомпромиcные поединки, музыкальные и танцевальные коллективы, большая ярмарка. 
 
Фестиваль будет проходить два дня и у приезжих с других городов есть уникальная возможность 2 дня прекрасно и незабываемо отдохнуть на природе. Мы планируем в этом году создать палаточный городок для посетителей фестиваля в урочище Нескучное (1 км от Круглого Двора, Лес сосна-дуб, три озера)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Суми.

V Фестиваль "Стара Фортеця. Подорож крізь століття" відбудеться 28 червня 2014, 10:00, субота в г. Тростянец, Круглый двор. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+